Hoteli

complexambassador.9Kompleksi Turistik Ambassador perbehet nga dy hotele , dy bar restorante ne ambjentin e jashtem dhe te brendshem , piceri me furre druri , beach bar , pllazh i kompletuar me cadra dhe shezllone , parking dhe disko verore. Hoteli me kater yje , me pamje nga deti eshte  strukture qe ofron cilesi dhe komoditet , cdo gje praktike dhe me finese. Restoranti ofron nje menu te pasur me asortimente dhe cilesi , ku mund te shijoni specialitetet e mrekullueshme te kuzhines tradicionale dhe europiane ku peshku i detit dhe frutat e detit nuk do tju mungojne ne asnje cast. Hoteleria disponon 50 dhoma dhe 10 suita. Te gjitha dhomat jane me pamje nga deti , me ajer te kondicionuar , TV , frigo bar , sherbim ne dhome. Te gjitha ambjentet kane parametra bashkekohore dhe jane te pershtatshme per territur dhe femije. Personeli i kualifikuar dhe tejet miqesor do te beje te pamunduren qe te shijoni ne maksimum pushimet tuaja.